Proč nakupovat v Kouzlo koření

Směsi koření sami vyrábíme a ručně balíme

Kořenící směsi, které u nás najdete v nabídce jsme sami vyrobili. Inspirujeme se hlavně v původních recepturách. Můžete si tak být jistí, že např. kari zakoupené u nás je složeno ze stejných základních druhů koření jako to, které koupíte třeba v Indii. Hlavní rozdíl je ale v kvalitě jednotlivých druhů. Nakupujeme pouze výběrové produkty špičkové kvality, ze kterých skládáme jednotlivé směsi. Kromě klasických receptur přicházíme s originálními směsi nebo vylepšeními. Náš tým je složený z nadšených jídlomilujících kuchařů a i když ne profesionálních, tak rozhodně nadšených a zcestovalých. Právě z našich cest si často přivážíme nové nápady a inspirace. V našem koloniálu najdete výhradně potraviny, které sami balíme. Pod rukama nám projde vše, co Vám nabízíme. Máme tím zaručeno, že vše co u nás můžete zakoupit je opravdu kvalitní. Dalším příjemným efektem vlastní manufaktury je možnost nabízet konečný výrobek za výhodnější cenu pro Vás, naše zákazníky.

Používáme kvalitní obaly

Kvalitní koření musí mít kvalitní obal, aby se neznehodnotilo. Naše obaly jsou zevnitř opatřeny fólií, která zabraňuje vniknutí světla, to totiž koření škodí nejvíce. Navíc je sáček uzavíratelný plastovým zipem, můžete jej tedy bezpečně zavřít pro zachování původního aroma. Ta samá pravidla platí i pokud používáte kořenky. Ty by neměly být nikdy průhledné. Koření, které je vystaveno světlu, ztrácí svoji barvu a tím i chuť a to i v případě, že máte kořenky uschované na temném místě, protože to velmi často otevíráte a tím opět pouštíte světlo.

Vybíráme nejkvalitnější koření a potraviny

S heslem o kvalitě se dnes setkáváme na každém kroku a to jak v supermarketech, tak na tržištích, stáncích i ve specializovaných prodejnách. Kvalitní koření poznáte jednoduše podle barvy a chuti. Vyzkoušejte použít majoránku zakoupenou u nás a tu, na kterou jste zvyklí ze supermarketu. Rozdíl poznáte hned při použití. Kvalitního koření stačí použít méně, je totiž výraznější, není vyčichlé. Když jej nasypete při vaření do jídla, ucítíte příjemnou vůni, která ale hned nezmizí. Zůstává stále a dostává se do Vašeho pokrmu. Kvalitní kořenící směsi pak vycházejí právě z těchto jednotlivých druhů. Mají tedy kvalitní základ, zbytek je o znalostech a kreativitě těch, kteří směs vyrobili. Potraviny v našem koloniálu naproti tomu sami balíme. Nejprve je pečlivě vybíráme od dodavatelů, klíčové pro nás je aby měly požadované vlastnosti a také aby byly “zdravé”, tj. žádná chemie ani příměsi. Vše sami ochutnáváme a denně používáme. Věříme tomu co si vybereme a co nabízíme. Potraviny sami balíme, takže vidíme každou kuličku a zrníčko. Víme tedy co prodáváme.

Půjčky ihned